מדפים לאחסנה כבדה ואחסנה בינונית – זה לא עניין למתחילים

ולפעמים כבד לכם. כלומר, לא לכם אלא לסחורה שלכם ולציוד שלכם המדפים למחסן כבר לא עומדים בעומס בגלל שהמשקלים לא מאוזנים והעומס גבוה מדי. מדפים מתעקמים והעסק נראה לא טוב ואולי אפילו מסוכן. המחסן שלכם לב העסק הפועם ממנו יוצאת ונכנסת סחורה, חייב להיות מטוקטק. הסחורה מסודרת ומאורגנת, מלאי עדכני במחשבים ועובדים שלא מרגישים ש”הכל עומד להתפרק להם על הראש…” כמו שאמר לנו פעם מחסנאי בכיר בחברה גדולה לפני שהצלנו לו את המחסן.

 

חברים הגיע הזמן להתקדם ולתכנן לכם מחסן המתאים לצרכים שלכם עם מדפים לאחסנה בינונית ו/או כבדה. הייחוד בתשתית הזו שהיא מותאמת למשקלים גבוהים ובהעמסה של ציוד כבד. התכנון מותאם לעבודה עם מלגזות סולמות ואפשר לשלב במערכת המדפים הזו גם פתחים להעמסה ופריקה, שטחי גישה וטיפוס הכוללים מדרגות, מעקות, משטחי הליכה ומעברים ועוד. התכנון נעשה תוך התחשבות בגורמים ככיבוי אש, בטיחות וגהות, חשמל, אינסטלציה ומיזוג אוויר. הגישה ההוליסטית הזו לתכנון מחסנים היא שמביא לנו לקוחות כבר שנים רבות.

חשוב לנו לציין שבשלב זה הזמנת מדפים למחסן תלויה בצורה הדוקה לתכנון נכון של המחסן. אל תכנסו לפרויקט כזה בלי מתכנן בכיר עם ניסיון של עשרות שנים בתכנון מדפים לאחסנה במשקלים כאלו בדיוק. תכנון לקוי של עומסים או יצירת סדרי פריקה והעמסה לא נכונים על מקומות אסטרטגיים יכולה אף למוטט מחסן שלם.

תכנון לקוי, יגרור פירוק והרכבה מחדש ועלויות גבוהות שלא לדבר על הפסד ימי עבודה בזמן שהמחסן, לב ליבו של העסק, נמצא בסוג של מעבר.

 

אנו באבי תכנון מביאים לפניכם מעל 25 שנות ניסיון בכל שטחי האחסון והאחסנה במשקלים קלים, בינוניים וכבדים. אנו מייצרים חלק מהמערכות בישראל וגאים בעשרות לקוחות מרוצים בתחום המידוף למשקל בינוני.

 יפה. עכשיו שהזמנתם פגישת ייעוץ חינם, תכננתם הבנתם את התקציב המדובר ועכשיו התקנתם מדפים לאחסנה. מה עושים עם שירות? גם כאן יש לנו תכניות שירות חכמות שיאפשרו לכם לעשות שינויים מעת לעת עם השינויים בסחורה או בשיטות האחסון השונות ואפילו בצי הרכבים שלכם. הרי מספיק מעבר בין מלגזה כזו לאחרת ויש צורך לשנות גבהים בפתחים השונים ועוד.

לכן בתכנון מחסן מורכב עדיף לפנות למומחים. אבי תכנון יהיו שם בשבילכם.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *