מדפים למחסן – המקום הכי חשוב בבית העסק שלכם. לא תשקיעו?

המחסן, לב ליבו של בית העסק, לשם מגיעים ספקים, משם מושכים סחורה להנפקה ועוד.

אין יום שלא מתלוננים על המחסן, למה זה כאן וההוא שם ונושא הסדר לרוב עולה על בסיס יום יומי וגורם לחיכוכים רבים בנושא. אנו באבי תכנון עובדים בתכנון מדפים למחסן בצורה יעילה, בטיחותית ומקצועית.

זה מעל ל-25 שנה שהחברה מספקת ייעוץ מקצועי למשרדי ממשלה, משרדי עורכי דין ורואי חשבון לצד מפעלים, סופר מרקטים, חדרי קירור ועוד.

90739071 – cardboard boxes with documents on shelving units in archive

אנו יודעים לתכנן מדפים בצורה מיטבית לכל מטרה ואחסנה קלה, בינונית ואף מידוף כבד.

בפגישת הייעוץ (שהיא אגב חינם) נעריך את גודל המחסן, נבין את צרכי המחסנאי ובית העסק, נעריך דרכי גישה וכלי רכב הנעים במחסן ובסביבתו (מסולם ועד מלגזות ממונעות), בכל שלב נבדוק את עצמנו בהתאם לעומדים השונים וליעילות העבודה כך שבסוף התהליך המדפים למחסן יהוו תוספת חכמה ויעילה לתהליכי העבודה שלכם.

מאות בלי עסק, מודים לנו על בסיס יומי מרמת התכנון, להרכבה ומשם לשירות ארוך טווח בכל הנוגע לתכנון מדפים בבתי העסק ובמחסנים השונים.

ו

ישנם סוגי מדפים שונים עם צרכים שונים, למשל לדרישות כיבוי אש קיימים מדפים מחוררים מיוחדים. לחדרי קירור נדגיש את השימו שבחומרי פלסטיק אותם ניתן לשטוף ועוד.

לכן כשאתם עוברים מחסן, מגדילים את שטחו או משנים את טווח המוצרים חשוב להתייעץ עם מומחה לאחסון. המחסן אותו שכרתם הוא בעל שטח במטרים קבוע ולכן הניצול המקסימלי שלו וסידור המדפים הוא קריטי להמשך העבודה שלכם. בניצול מקסימלי ואיכותי ניתן אף לשל את שטח המחסן ושטחי האחסון השונים באזור המחסן תוך שילוב טכניקות ומוצרים שונים.

אנו באבי תכנון יודעים להציע תכניות מפורטות העובדות בשילוב האלמנטים הקיימים במחסן כמו: מיזוג אוויר, כיבוי אש, בטיחות ועוד ויודעים לעגן בצורה בטיחותית למגוון חומרים שונים.

אז עשו בחכמה והקדישו מחשבה תחילה למחסן שלכם ואנחנו נבוא לעשות לכם סדר אחת ולתמיד או כמו שאומרים אצלנו:

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *