הידעתם? מדפים למשרד – השטח השני בגודלו אחרי משטחי העבודה.

המשרד, מרחב העבודה שלכם, הבית השני שלכם. איך באמת הוא מרגיש לכם מבחינת עיצוב? כמו מקום עבודה קר ומנוכר או כמקום שאפשר לבלות בו שעות.

נכון שיש עוד הרבה גורמים שמשפיעים על הרצון ליצור ולעבוד בחלל עבודה אבל כמו החברים לעבודה, התנאים וכו’ אבל כאן נתייחס יותר לעיצוב המשרד ובייחוד לנושא האחסון במשרד או משמם הגנרי: מדפים למשרד.

שטחי האחסון המשרד הם השניים בגודלם לאחר משטחי העבודה. אנו מתייחסים כמובן למשרדים בהם יש צורך לגשת למידע בתיקיות כמו משרדי עורכי דין או משרדים של רואי חשבון ואדריכלים. במקומות עבודה אלו הגישה לתיקיות צריכה להיות נוחה וקלה ושיטת האינדקס צריכה להיות ברורה.

לבן כשאתם באים להקים שטחי אחסון ולתכנן אותם היינו רוצים להזמין אתכם לשיחת תכנון וייעוץ אצלכם במשרד עם נציג מקצועי של מדפי לה גרדיה. מדפים למשרד זה מדע מדויק שיכול להשפיע על איכות העבודה שלכם ושל העובדים שלכם לתקופה ארוכה ולשנים רבות, הרי כמה פעמים פותחים את נושא עיצוב המשרד אם לא אחת לחמש עד עשר שנים….

ולמה ייעוץ? כי הבחירה בסוג המדף אם מדף נייח או מדף נייד מסוג קומפקטוס היא קריטית. ישנם מדפים ללא רגליים שיכולים להתלבש על קירות מעל מקוו או מכונת צילום, ישנם מדפים שניתן למתג וישנם מדפים שניתן לצבוע כל זאת בלי לפגוע באפקטיביות של חלל העבודה.

מהניסיון שלנו, משרדי עורכי דין גדולים מקדישים ספריות שלמות לתיקים ולספרות מקצועית בלי לקחת בחשבון ייעול מקסימלי של הספרייה, המחסן ושטחי האחסון במשרדים השונים. גם במשרדי אדריכלים גדולים כששטח הנייר גדול מאוד ואינו מונח בקלסרים סטנדרטים נדרש תכנו

ן זהיר במיוחד.

 

במקומות כאלו לרוב ניתן למצוא פתרון איכותי במדפים ניידים מסוג קומפקטוס. אם מופעלים ידנית או מופעלים חשמלית, מדפים ניידים אלו נותנים תשובות מדהימות ויעילות לעשרות מקרים של צורך להשתמש במקום מוגדל ויכולים אף לתרום להכפלת שטח האחסון הקיים.

לכן, לפני שאתם נכנסים למשרד קראו לנציג של מדפי לה גרידה והוא יעזור להם להחליט החלטות נבונות כלכלית וארגונית לגבי סידור שטחי אחסון וספריות במשרד בצורה יעילה ובטוחה.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *