אביזרי תצוגה לחנות DISPLAY – עולם ומלואו שמצריך הבנה

החלטתם להקים חנות. בשעה טובה. אתם יודעים מה אתם עומדים למכור אתם יודעים מה הספקים איך תסלקו אשראי ועוד. הכל טוב. אבל האם חשבתם על עיצוב החנות…..

אתם עונים ודאי שכן, מדפים פה, שולחנות שם, כאם יהיה דלפק וכאן מחשב. כדאי שתעשו עוד פעם חושבים ואל תתכננו דבר בלי להכיר את מערכת דיספליי Display. המערכת הזאתי משנה את השימוש ב מדפים לתצוגה מקצה לקצה. מערכות מסוג זה מורכבות באלפי חנויות בישראל, שגילו את קלות התפעול, היופי והפונקציונליות המדהימה של מערכת דיספליי.

המערכת מורכבת משני מרכיבים עיקריים. הלוחות והאביזרים. הלוחות הן לוחות עץ לבוד בגדול קבוע בצבעים שחור או לבן שעליהם שקועות מסילות מתכת חכות שמהוות את הבסיס עליו אתם מתכננים את התצוגה בחנות. השלב השני אותו אתם צריכים להכיר מקרוב זה את עולם האביזרים העשיר של דיספליי המכיל דוקרנים, מתקנים לכובעים מדפים מזכוכית או מפלסטיק, מתקנים לקולבים בתצורות שונות, מתקנים לכדורים ועוד. אחרי שהבנתם אילו אביזרים אתם צריכים, הגיע הזמן להלביש ולהשחיל את האביזרים בתוך מסילות המתכת, כך בזמן קצר שילבתם בין מדפים לתצוגה בשביל פריטים מדוג אחד ובין מערכת דיספליי לתצוגה של פריטים אחרים. החנות נראית מדהים ואתם מאושרים.

במדפי לה גרדיה נעניק לכם שירות תכנון וייעוץ לגבי התקנות של מערכת דיספליי בחנויות שלכם. הידע שלנו לא נעצר במדפים, ההפך, בשל כמות החנויות בהן התקנות מערכות מדפים שונות ומעניינות ומערכות קומפקטיות כיום אנו מומחים גם בהתקנות של מערכת דיספליי ייעוץ בבחירת אביזרים למערכת וכמובן שירות לאורך זמן שיעזור לכם להעמיד חנות טיפטופ על הרגליים.

חשוב שתדעו שבאתר תמצאו רק חלק קטן מהאביזרים, כי קטלוג החבר עצום. בעת פגישת ייעוץ נוכל להציג מפניכם את מבחר האביזרים המלא המתאים לסוג החנות שלכם.

אז בזמן התכנון עם האדריכלים הציגו בפניהם את מערכת דיספליי לתצוגה בחנות ואת הטלפון של מדפי לה גרדיה, כדי שנוכל לעבוד בשיתוף פעולה מלא.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *